آیکون خبرنامه

Tell

021-88601988

پرشین آرک

شرکت مهندسی و بازرگانی پرشین آرک (نماینده انحصاری محصولات لمینام در ایران) با تمرکز بر دانش فنی بالای خود در زمینه ارائه خدمات مهندسی در کل زنجیره ارزش، به نیازها و تقاضاهای مشتریان محترم با سلایق متنوع و گوناگون پاسخ می دهد.
سرامیک های پرسلانی « لمینام » با تکیه بر دانش فنی و فناوری های پیشرفته و به روز دنیا، در مهد معماری جهان (کشور ایتالیا) تولید می گردند. این محصولات توانسته اند تا بر اساس نیاز سنجی از بازار مصرف اروپا و همچنین طرح ها و مدل های کم نظیری در رنگ های متنوع و زیبا، سهم قابل توجهی از بازار صنایع ساختمانی لوکس را بدست آورند. از جمله مزایای رقابتی « لمینام » می توان به ابعاد منحصر به فرد (1×3 متر مربع)، ضخامت های بسیار کم (7،5،3 میلیمتر)، مقاومت در برابر عوامل شیمیایی ارگانیک و غیر ارگانیک، سایش، خراشیدگی، یخ زدگی، آتش و دماهای بالا، اشعهUV و نیز قابلیت استفاده در فضاهای تر به دلیل اصطکاک بالا و ضد گرافیتی بودن آن، اشاره نمود. این محصولات دارای قابلیت بازیافت و سازگاری کامل با محیط زیست می باشد.
اهداف و ماموریت اصلی شرکت پرشین آرک، خلق تجربه های نو در زمینه معماری، عینیت بخشی به اجرای طرح های خلاقانه و مدرن، التزام به تعهدات و مسئولیت های خود و مشتری مداری می باشد.
مشخصات کلی

پرشین آرک

سرامیک های پوشش کف

تهران - بلوار میرداماد ، روبروی مسجد الغدیر خیابان شنگرف ، نبش کوچه 7 پلاک 27 ، زنگ دوم

www.persianarc.com

محصولات و خدمات

ارتباط با ما

______________

آدرس: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، کوچه اتحاد، پلاک 10، طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) : 88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir


۷۴ نفر
۱,۷۶۱,۰۵۱ نفر
۱,۰۹۲ نفر
۲۰,۹۶۱ نفر
map